סוכנות מורשית טויוטה כרמיאל

אודות סגול

 

סגול, סוכנות מורשית טויוטה בכרמיאל, מעניקה מגוון שירותים לרכבי טויוטה ומציעה את מגוון דגמי טויוטה החדשים. הלקוחות נהנים מרמת שירות ומרמת מקצועיות הגבוהות ביותר, זאת בהתאם לסטנדרטים של טויוטה העולמית.

סגול מעניקה שירות לתושבי כרמיאל והסביבה, צפת, מעלות תרשיחא, יישובי משגב, יישובי הגליל ועוד.

קבוצת סגול, המחזיקה במרכזי שירות מקצועיים, הינה בעלת ניסיון של מעל ל-20 שנה בענף הרכב. הידע הרב שנרכש, הניסיון הנרחב שנצבר והחתירה המתמדת למצוינות הובילו להקמתה של סגול, סוכנות מורשית טויוטה בכרמיאל.

הסוכנות המפוארת מונה עשרות עובדים בעלי ניסיון רב ומומחיות רבה, שהוכשרו על ידי היבואן הרשמי של טויוטה, "יוניון מוטורס". המחלקות מאובזרות על ידי המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר שיש, דבר המאפשר אבחונים מדויקים, טיפולים ברמה מקצועית ושירות מהיר ויעיל ללקוח.

מרכז השירות מעניק מגוון שירותים לרכב: מכונאות, פחחות וצבע, דיאגנוסטיקה, חשמל ומיזוג אוויר, צמיגים וכיוון פרונט ועוד. יועצי השירות מלווים את הלקוח בכל שלב ושלב בתהליך וממוקדים להעניק לו שירות אישי, מקצועי ומהיר.

אולם התצוגה המרהיב מציג את כל דגמי טויוטה החדשים, ביניהם הרכבים ההיברידיים: TOYOTA C-HR, קורולה, פריוס, פריוס פלוס, קאמרי, ראב 4, יאריס, אייגו, לנד קרוזר, היילקס ועוד. יועצי המכירות מלווים את הלקוח לאורך כל התהליך, מעניקים לו את מלוא האינפורמציה ומתאמים עימו נסיעת התרשמות ללא התחייבות.

כמו כן, מוצעים בסגול, במסגרת טויוטה סלקט- רכבי יד2, כמו חדשים, באחריות היבואן. מדובר ברכבים שעברו בדיקות קפדניות רבות ותהליכי השבחה.

 

שמחים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר וללוות אתכם לאורך כל הדרך!

 

לכתבה נרחבת על סגול באתר TheMarker > לחצו כאן
שינוי גודל טקסט שינוי ניגודיות הצהרת נגישות
מבצעים הזמנת נסיעת התרשמות הזמנת טיפול דרכי יצירת קשר נגישות